Nefunkčný smetný kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Deravy smetny kos pri zastavke Sumracna. Odpadky lietaju vsade po okoli.

03. júl 2017

Odpoveď samosprávy

pekný deň,

ďakujeme za podnet. Zabezpečíme nápravu.

MU Bratislava - Ružinov
03. júl 2017

Maja

Dakujeme, rovno tam poslite s novym kosom aj niekoho, kto vyzbiera tie rozlietane odpadky.
19. september 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, tento nevzhladny smetny kos bol uz pred casom vymeneny za novy/lepsi
(cmaranicu si odmyslime, ta na funkcnost smetiaku nema vplyv)
VYRIEŠENÉ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania