Poškodené ihrisko Levárska-Silvánska-Karloveská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení
meno
Adam Muller 29. júna 2017

Poskodena preliezka vo vnutrobloku Levarska - Silvanska - Karoveska.

- Poskodena latkova "strecha"
- Chybajuce stupienky na lanovom rebriku
- Odhnita a poskodena tabula o zakaze vodenia psov

30. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobry den.
Opravu - doplnenie latiek a osadenie novej tabule sme zadali nasmu podniku VPS.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
16. september 2017

Adam Muller

Dockame sa opravy???
Ci uz netreba, ved ide jesen, zima a to sa tam uz decka hrat nemaju...
31. máj 2018

Odpoveď samosprávy


Dobry den.
Hraci domcek bol opraveny stolarom z nasho podniku VPS.
Dakujeme za upozornenie.


Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
22. október 2019

Jana

Chýba drevený schodík na rebríku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania