Parkovanie na Panónskej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Jano, 29. júna 2017

Na Panónskej ceste pri výstavbe Slnečníc dlhodobo parkujú autá, blokujú celý priestor za krajnicou. Je dlhodobé parkovanie na takomto type cesty legálne? Nedá sa s tým niečo urobiť? Najmä potom príde nákladné auto, zastane v pravom pruhu (lebo krajnica je plná) a začne vykladať nejaké panely.

10. august 2017

cestár

Teba podnet poslať p. primátorovi, bude to podnet pre riešenie parkovacej politiky

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.