Naplavená suť pod Stupavskou

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Zaslal: Martin U, 30. júna 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pod stupavskou ulicou je naplavená suť z rozkopávku po vodaroch. Nebezpečenstvo šmyku. Potrebné čo najskôr vyčistiť.

06. júl 2017

Martin U

Ďalšia búrka, další bordel
15. júl 2017

Martin U

Upratané. Podnet vyriešený

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.