Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Vrak vozidla, osadenie dopravnej značky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

V riešení

Zaslal: neradovič, 02. júla 2017

Dobrý deň,
upozorňujem na nepojazdné vozidlo odstavené na Pútnickej ulici už viac ako 3 mesiace bez pohnutia. Vozidlo nemá platnú technickú kontrolu a ani emisnú kontrolu. Žiadam o odstránenie vozidla na náklady majiteľa, pretože vozidlo je prekážkou v cestnej premávke. Majiteľ dlhodobým státim bez prerušenia porušuje platné VZN. Pri výjazde z ulice Čsl. tankistov v smere do prava na Pútnickú ulicu nie je kvôli autu vidieť, či sa blíži iné vozidlo a môžu vzniknúť kolízne situácie. Zároveň Vás žiadam o osadenie dopravnej značky zákaz státia v uvedenom úseku.

Vopred ďakujem.

D.

22. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
daný podnet sme postúpili na Mestskú políciu, momentálne sa zisťuje majiteľ vozidla. Následne bude upozornený a vyzvaný na odstránenie vozidla.

referát hospodárskej správy

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.