Nové rozvody plynu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený

Takto zo vyzera na Racianskom myte, asi su prilis lenivy kopat pod uroven chodnika tak to idu spravit takto, zaleju nasledne asfaltom.

07. júl 2017

Ľubica Kovačková

Plynove potrubie na povrchu

V časti sídliska (Račianska, Kraskova, Sibírska ulica) sú rozkopané chodníky a trávniky z dôvodu výmeny plynového potrubia. To už bol problém rozkopať aj niekoľko metrov chodníka navyše a neviesť potrubie po povrchu? A vytvárať tak ďalšie asfaltové kopčeky, tak ako v predošlej fáze výmeny potrubia na garážach na Sibírskej ulici? Tam je dokonca vedené zvislé potrubie popri stene garáží. Je to takto hádam bezpečnejšie?!
11. júl 2017

Ľubica Kovačková

Posielam obrázky ako to urobili minulý rok na garážach na Sibírskej ulici. Vždy som si myslela, že rekonštrukcia znamená urobiť niečo lepšie a nie horšie. A toto hrozne vyzerá a určite to nie je bezpečnejšie. Pán starosta, dúfam, že na našom sídlisku nezačnú zrazu rásť stĺpy s elektrickým vedením na nich (lebo veď je to lacnejšie. A bude to tu ako v reportáži „tukabel, tukabel“)....
11. júl 2017

David

Ano na tych garazach nam naznacili ze to myslia vazne, aj ked tam by som este ako tak chapal ze nemali kde kopat kedze to je na streche garazi, ale toto je uz ciste sedlakovo.
11. júl 2017

Ľubica K.

Ale pri troche dobrej vôle, mohli nové rozvody ťahať po Kraskovej a potom cez Sibírsku ulicu. Nemuseli ísť po trasách starých rozvodov. SPP by to určite nepoložilo na kolená... A určite by to nevyzeralo ako v Rumunsku.
11. júl 2017

Mechanis Mecho

Jednoznacne to malo ist pod zem. To nemyslia vazne ze to takto nechaju ? Predsa existuje nejake stavebne konanie, kolaudacia, odovzdanie diela!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania