Ranný hluk počas sviatku Cyrila a Metoda (7:30)

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Natasa 05. júla 2017

Dobrý deň. Tak slávnostne si odsúhlasíte, ze počas všetkých štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja s výnimkou nedieľ uzavriete obchody, aby si väčšina pracujúcich oddýchla, ale zároveň dáky chorý mozog vymysli, že pre spestrenia dňa, Nám urobí nad hlavou letecky deň. 7:30 začal lietať vrtuľník a zvážať stavebný materiál na stavbu Twin city . Super!!!! Neviem, čí práve tento deň je na to úplne najvhodnejší. Ako toto niekto môže povoliť?

06. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Mestská časť Ružinov nie je stavebným úradom pre výstavbu Twin City. Predmetný prelet musel povoliť Okresný úrad Bratislava a príslušné orgány štátnej leteckej správy.

MU Bratislava - Ružinov
06. júl 2017

Mária

kto považuje odpoved za postačujúcu, zamestnankyna úradu?? Vážená mestská časť, práve vy ste stavebný úrad a musíte vedieť čo sa deje na stavbe, vydávate predsa stavebné povolnenia, ak sa malo diať niečo letecky malo to tam byť.....Nataša má pravdu, zákon zakázal predávať v obchodoch kedy zakáže výstavbu v sviatky a dni pracovného pokoja, úplne to stačí vložiť do stavebných rozhodnutí alebo urobiť VZN, ale to by asi nevyhovovalo developerom...developeri lezú všetkým na nervy nemajú kúsok úcty k ničomu k ludom, životnému prostrediu..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania