Nebezpečná nová šachta pri pitnej vode

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Milan Kodnár, 05. júla 2017

Na FCB mi do spravy napisala Zuz Ka:
Dobry den tu dieru pri sachte budete kedy opravovat? Dnes tam uz nebol ten kamen. Je to velmi nebezpecne hlavne pre mensie deti im tam nozicka moze zapadnut.
http://www.vajnory.sk/novinky/projekty-z-participativneho-rozpoctu-zaciname-realizovat

06. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Vážený pán Kodnár,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý nás opätovne presvedčil, že bezpečnosť občanov našej mestskej časti Vám nie je ľahostajná. Nakoľko sa jedná o pitnú fontánku, ktorej inštalácia prebehla v priebehu soboty 01.07.2017 a bola sprevádzkovaná v pondelok, 03.07.2017, pracovníci hospodárskej správy nestihli zabezpečiť úpravy na šachte, na ktorej je fontánka osadená. V rozdelení práce to mali zadané na dnes, t.j. štvrtok 06.07.2016, čo bolo aj zrealizované. Našou snahou je zveľaďovať verejné priestranstvá a aj vďaka podpore obyvateľov, ktorí hlasovali pri rozdelení prostriedkov z participatívneho rozpočtu najväčším počtom hlasov za zriadenie tejto fontánky, sa projekt zrealizoval, teraz už myslíme, že aj so všetkým čo k tomu prináleží.
Ešte raz nám dovoľte poďakovať za Váš podnet.



Ľubomír Krištofič
vedúci oddelenia HS, NHIM, IHM
Mestská časť Bratislava - Vajnory
Roľnícka 109
831 07 Bratislava 36
06. júl 2017

Milan Kodnár

Podnet uz bol vyrieseny, poprosim o zmazanie.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.