Vajnorské jazero - spomaľovač + max. rýchlosť

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Vajnorák z BA, 05. júla 2017

Dobrý deň pán Mrva,
Mohol by som Vás poprosiť o opravu spomalovača č.1 ( doplniť chýbajúce diely + zabezpečiť to bezpečnostnými šróbami, aby sa nestavalo, že sa to ľahko odmontuje). Vymeniť spomalovač č.2 z dôvodu, je veľmi nízko a auta prechádzajúce cez oblasť Vajnorského jazera veľmi rýchlo!!! Prosím o doplnenie značiek max. rýchlosti 30 km/h + namontovať ukazovateľ rýchlosti.
Ďakujem za kladné vybavenie môjho podnetu. V lete cez Vajnorské jazero prejde cca 200 aut. Pre ľudí, ktorí tu bývajú je to veľmi stresujúce a "Chatárska oblasť stráca na význame".
S pozdravom
Vajnorák z BA

06. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

14. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vážený vajnorák z BA ďakujeme za podnet. Naši pracovníci z hospodárskej správy už doplnili chýbajúce spomaľovače v lokalite Vajnorských jazier. Značky obmedzujúce rýchlosť sú osadené podľa schváleného plánu dopravnej polície.

Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory
16. júl 2017

Stanislav

Bolo by dobre aj vyriesit problem prechadzania aut z dialnice cez jazero v prac. dnoch so SPZ SC a PK auta jazdia agresivne a rychlo je otazka casu kedy v zuzenych priechodoch kde aj Dopr. znacky neurcuju priamo prednost aut z kt. strany pride k nejakej kolizii. Skoda ze statny policajti sa sem v lete chodia viac pozerat na mlade kocky ako riesit tieto dopr. kolizie kde auta s tymito SPZ maju vstup na jazero ak dtopnuty !!!

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.