Rozryté lesné chodníky a cestičky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 08. marca 2010

Dobrý deň,

chcela by som touto cestou požiadať , aby niekto z MČ dohovoril koníčkarom, ktorí (teraz na jar) úplne rozryli lesné chodníčky, hl. v okolí jazier a parku, aby brali ohľad na detské kočíky a bicyklistov, ktorí sa tak opäť nebudú môcť toto leto bicyklovať po týchto choníkoch a kočíkovať deti. Bolo tomu tak aj minulé leto.

Táto rozrytá pôda v lete vyschne a stvrdne a namiesto cestičky tam bude "autodrom". Stačilo by, keby vodili svojich miláčikov popri kraji a iba na jednej strane. Tiež by bolo vhodné, keby dali cestičky do pôvodného stavu, hlavne tú na veľkej lúke medzi parkom a malým jazerom. Je to iba o tolerancii a ochote.

17. marec 2010

Peťo

hm, asi by bola pani radšej, keby tam namiesto koníčkárov jazdili motorky a štvorkolky.....sám som tadiaľ išiel a nie je to vôbec také strašné ako tu píše....ale veď sama píše o tolerancii
26. marec 2010

Odpoveď samosprávy

Po staznostiach zo strany obyvatelov MC Bratislava – Rusovce som urobil uz pre casom niekolko rokovani s miestnimi klubmi konickarov, statnou a meskou policiou, vysledkom coho bola podpisana zmluva medzi MC a jednotlivymi klubmi o dodrziavani poriadku a cistoty v nasej MC. Zial po urcitej dobe musim konstatovat, ze kluby nedodrziavaju podpisanu dohodu a s toho dovodu zvazujeme odklonenie prejazdu koni po komunikaciach, hlavne na Vyvojovej a Balkanskej ulici.

Co sa tyka lesnych chodnikov a cesticiek na jazera, inicioval som znovu stretnutie s klubmi, kde budem ziadat napravu a dohodu. Tejto teme sa budeme venovat aj na nasej oficialnej webovej stranke.


Dusan Antos
starosta MC Bratislava – Rusovce
05. marec 2011

Jozef

Keby som tadial presiel motorkou, tak je to trestny cin, a mohol by som ist za mreze.
Niesu tie zakony na Sovensku trochu cudne?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.