Zbytky lavičiek

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Lavicky by potrebovali opravit alebo odviezt na skladku

12. január 2020

Lukáš Bartošovič

halo, samosprava, aspon strucna reakcia na podnet nebude?
od doby nahlasenia sa udiala ista viditelna zmena, hoci zbytky laviciek su stale pritomne
premiestnili sa na travnik situovany pomedzi detskym ihriskom a odstavnou plochou pre autobusy MHD
05. február 2020

Odkaz pre starostu

Podnet bol preposlaný samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
06. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tento pozemok je zverený do správy MČ Ružinov.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
11. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odvoz starých zvyškov po betónových lavičkách a oprava existujúcich lavičiek bola zadaná nášmu dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
17. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

lavičky boli opravené.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania