Rozkopávka kvôli oprave vodovodnej prípojky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Zuzana Ružeková 08. júla 2017

Na Višnňovej ulici pri dome č.19 asi pred mesiacom rozkopali kus trávnika údajne kvôli oprave vodovodnej prípojky.
Pri rozkopávke vyťali vzrastlý krík, a haldou vykopanej zeme zahádzali kmen vzrastlého ibisteku a orgován.
Neviem, či dokončili opravu vod.prípojky, ale roukopávku nedokončili. Odvtedy je toto miesto rozkopane, zakryte doskou, ohradene drevenou zátarasou. Na trávniku zostali uschnuté konáre a drevo po vyťatom kríku. Zvyšky vyťatého kríku sú aj na priľahlej komunikácii. Kmeňý ibišteka je stále zahádzaný haldou zeminy, čo mu určite neprospieva. Prosím zabezpečiť, aby sa miesto upravilo do pôvodného stavu, odstránil sa neporiadok a zabepečilo nepoškodzovanie zelene. ďakujem

13. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Rozkopávka bola dokončená. Spoločnosť, ktorá rozkopávku realizovala bola vyzvaná k náprave.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania