Neoznačený výtlk Na piesku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Jan Bakos 10. júla 2017

Okrem "populárnej" rozkopávky (https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/38643/nebezpecna-jama-na-vozovke) je na ulici Na piesku ešte jeden výtlk (medzi autoservisom a priecestím).

Poprosím o jeho urýchlenú opravu a ešte viac urýchlené označenie OBOCH nebezpečných miest prenosným dopravným značením.

12. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Opravu komunikácie zaradíme do harmonogramu opráv ciest v tomto roku. Obe budú označené dopravným značením. Nelegálna rozkopávka už je.

MU Bratislava Ružinov
24. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet je už vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania