Sklo na Clementisovej ulici pri škôlke na Stálicovej ul...

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Zaslal: Robert Ondrušek, 09. júla 2017

Velka skladka skla ohrozujuca zdravie deti a obcanov

12. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet na likvidácii sa pracuje, pravdepodobne dnes alebo zajtra.

MU Bratislava - Ružinov
12. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

sklo je zlikvidované.

MU Bratislava - Ružinov

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.