Výtlk okolo kanála

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Pred budovou Kooperativy na Štefanovičovej ulici je výtlk zasahujúci celú šírku cesty. Nedá sa mu vyhnúť.

18. máj 2013

Marek

Doporucujem Vam web www.vytlky.sk. Nahlaste tam problem aj s fotodokumentaciou a mozete monitorovat aj kedy bol Vas podnet vyrieseny.
Tento web je iba informativny, castokrat normalizacny a tazko povedat ci sa Vas podnet niekam dostane.
Napr. skuste tak o pol roka skontrolovat stav a budete "prekvapeny" ze sa nic neudialo.
18. máj 2013

Admin Bratislava-západ

Dobrý deň, Marek, ďakujeme za Vaše odporúčanie pre občanov nahlasujúcich podnety. Dovolíme si k nemu uviesť, že monitorovať riešenie podnetov umožňuje aj portál Odkaz pre starostu. Úlohou portálu je pomáhať občanom čo najjednoduchšie doručovať podnety samospráve, ich vecné riešenia závisia od jej prístupu. Z vyhodnotení podnetov za minulé roky vyplýva, že vďaka záujmu občanov o verejný priestor vyjadrenému podnetmi na OPS sa prístup samospráv a rýchlosť ich odozvy na podnety mení k lepšiemu.

Mohli by ste, prosím, vysvetliť výhradu „Tento web je ... častokrát normalizačný“?
Ďakujeme.
18. máj 2013

Anonym

Marek do kazdeho podobneho podnetu si napisal reklamu na vytlky.sk staci napisat do jedneho podnetu
09. júl 2013

Peter Polák

Výtlk je opravený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania