Burina, Vojenská nemocnica

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 13. júla 2017

V strede kruhového objazdu pri Vojenskej nemocnici boli pred niekoľkými rokmi vysadené dva druhy skalničiek. vydržali tam krátko. Odvtedy je kruh vyplnený burinou. Momentálne veľmi hustou, košatou, vysokou. Prosíme vytrhať a obnoviť skalničky. Každá pozitívna novinka trvá v BA veľmi krátko.

13. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
13. júl 2017

Anonymný užívateľ

Prečo na toto je potrebné dávať podnet ? Ten kruhový objazd pôvodne vysadený skalničkami je tam už viac rokov. Pár týždňov po vysadení sa v ňom začala rozrastať burina, ktorá skalničky úplne zlikvidovala. To si pár rokov nikto nevšimol, že priestor nestačí zriadiť a vysadiť, ale že to treba aj udržiavať ? Že sa treba o to aj starať ? Ale také úbohé je takmer celé mesto. Zaburinené, ušmudlané, vyschnuté, hrdzavé ....
15. júl 2018

Anonymný užívateľ

Stav po roku - burina výšky cca 0,5 metra ! Magistrát zrejme stále nemá čas sa problému venovať. A Viedni sa neustále vzdiaľujeme míľovými krokmi ...
16. júl 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne samospráve odoslaný.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
31. august 2019

Anonymný užívateľ

Dnešný stav - "Kruháč" pekne vysadený, bez buriny. Dúfam, že to je / bude trvalý stav. Prosím podnet uzavrieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania