Výtlk Stachanovská 14

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 12. júla 2017

Dobrý deň,
Na Stachanovskej 14 sa nachádza vytlk prosím o jeho odstránenie v čo možno najkratšom čase.
Ďakujem

13. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet, aj tento výtlk zaradíme do tohoročných opráv komunikácií.

MU Bratislava Ružinov
09. november 2017

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Výtlk je už opravený.
Ďakujem podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania