Vpusť

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jozef 13. júla 2017

Pri prejazde Stromovej ul. narazíte na vpusť plnú asfaltu, ktorý chýba na jej okraji.

15. júl 2017

Anonymný užívateľ

Vpusť totálne dlhodobo upchatá. Pri daždi sa v priestore vytvára obrovská mláka.
25. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Na problém sme upozornil príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
25. júl 2017

Anonymný užívateľ

Po včerajšom daždi je tam ešte stále mláka, tak uvidíme, kedy to príslušné útvary Magistrátu hl. mesta vyriešia.
04. august 2017

Anonymný užívateľ

Kedy problém príslušné útvary Magistrátu hl. mesta vyriešia ?
07. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vpusť bude v priebehu augusta nahlásená na vyčistenie. Termín vyčistenia závisí od možností dodávateľa čistiacich služieb.

Pekný deň

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
07. august 2017

Anonymný užívateľ

A kedy bude opravený ten výtlk pri vpusti ? Všetky autá, ktoré z Bárdošovej odbočujú vpravo na Stromovú, musia do neho "vpadnúť", aby pri jeho obchádzaní nevošli do protismeru ... !!!
14. august 2017

Jozef

Po mesiaci stále po starom.
21. november 2017

Anonymný užívateľ

Kanál stále upchatý. Po dnešnom slabom daždi je okolo obrovská mláka. Výtlk stále neopravený.
27. september 2018

Jozef

Vpusť stále plná asfaltu. To je fakt problém,alebo sa čaká na zmenu?
07. január 2019

Jozef

Sľuby a sľuby.
01. február 2019

Martin Nýdr

Keďže nikto nebol schopný to vyčistiť, tak sme to vzali do vlastných rúk
https://www.facebook.com/bratislavasluzby/photos/pcb.1466485803485223/1466484480152022/?type=3&theater
06. marec 2020

jozef

Stromová-Cesty a chodníky-iné

kanal na priechode pre chodcov niekolko rokov upchaty. Nepochopiteľné!!!!!
10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo, že v týchto dňoch vykonáva kontrolu a čistenie vpustov v uvedenej lokalite. Tento vpust, nakoľko je poškodený, bude zaradený na opravu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. jún 2020

jozef

Stromová-Cesty a chodníky-iné

poprosim, ked sa uz neda pridať komentar aj s fotkou na FB, kde sa chvalitevs panom Mikušom, da sa po 8 rokoch vyriešit tato kanalizačná vpusť na prechochode pre chodcov? alebo to bude ako schody nad garažami ŽSR na Stromovej... vlastnik a magistrat neznamy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania