Vrak na parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený

pred domom oproti vchodu Estonska 16 uz roky stoji vrak bez platnej STK (cca 2 roky)

14. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na uvedené motorové vozidlo referát dopravy umiestni výzvu o upozornení dlhodobého státia motorového vozidla a jeho zabezpečenie odstránenia a prepravy na určené parkovisko.
Týmto porušuje zákon č. 223/2001 Z. z. o odpadoch v znení neskorších predpisov a VZN č. 2/2004 o parkovaní vozidiel na území MČ.
Ďakujeme za podnet.

S pozdravom


Mgr. Monika Koácsová
ref. ŽP, OaCH
14. júl 2017

Brano

a viete dat aj informaciu kedy bola vyzva na auto umiestnena a aka je lehota na jej splnenie? pripadne aj aky postih hrozi majitelovi za neriesenie veci?
23. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedené motorové vozidlo sa na Estónskej ulici už nenachádza.

S pozdravom

Mgr. Monika Kovácsová
ref. ŽP, OaCH

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania