Odstavené a niekoľko rokov nepoužívané vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Michal 14. júla 2017

Dlhodobo (min.5 rokov) odstavene a nepouzivane vozidlo s ECV, avsak bez platnej TK a EK.
Odparkovane na parkovisku na Hrobakovej 13 v Petrzalke.

04. august 2017

Odpoveď samosprávy

Mestská časť preverila prostredníctvom povereného pracovníka podnet priamo na mieste. V súčasnosti cez príslušný dopravný inšpektorát zisťujeme vlastníka. Po jeho zistení mu bude zaslaná výzva na odstránenie s príslušnou lehotou do kedy má tak urobiť. Ak si vlastník vozidlo nespojazdní alebo neodstráni, urobí tak Mestská časť Bratislava-Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka
30. august 2017

Peter

Ja uz celkom nechapem postupy samospravy,hlavne jej odpovede a reakcie.V jednom prispevku napisete ze neplatna STK a EK nieje dovod aby bolo vozidlo oznacene za vrak a nieje mozne ho odstranit,a inde zase odpisete ze vozidlo odstrani mestska cast ak si ho majitel neodstrani.Takze sa pytam uz po niekolkykrat.Ked si majitel toto vozidlo neodstrani(neviem preco by aj mal,pretoze pokial neporusuje zakon ohladom zastavenia a statia tak nema dovod ho odstranovat)tak na zaklade akej pravomoci chce samosprava toto vozidlo odstranit?Dakujem.
06. február 2018

Odpoveď samosprávy

Odstránenie vozidla zabezpečila mestská časť Bratislava-Petržalka.

mestská časť Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania