Zbytočná značka

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Vyriešený
meno
Jan Bakos 16. júla 2017

Prosím o odstránenie značky Zosadni z bicykla na začiatku "borovicového hájika" (smerom z Rače). Odkedy sa hneď za ňou začína cyklochodník, je tam zbytočná.

17. júl 2017

JmR

Myslím si, že by nebolo zlé si zopakovať pravidlá cestnej premávky. Mimo iné, sa tam hovorí o tom, že dopravné značky sa umiestňujú vpravo. To znamená, že značka sa vzťahuje na cestičku vedľa asfaltovej, ktorá evidentne slúži pre peších a teda logicky dopravná značka pred jej použitím vyzýva na zosadnutie z bicykla, najmä ak hneď vedľa je pre cyklistov vyhradená časť asfaltovej cesty.
17. júl 2017

Jan Bakos

Chodci majú tiež nový chodník hneď vedľa cyklocesty, takže tiež nemajú najmejší dôvod chodiť popod stromy.
Čiže celá cestička pod stromami by mohla byť revitalizovaná (rozumej vrátená stromom) a zaniknúť. Spolu s dopravným značením. ;)
17. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravnú značku osadil správca cyklistického chodníka STaRZ, preto im podnet preposielame na vyriešenie.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
17. júl 2017

Jan Bakos

Fuj, teraz pozerám, akú hrôzu sa mi podarilo napísať do popisu. Dokázal by nejaký šikovný admin opraviť ten bicykel? Vopred ďakujem! O:)
05. február 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet,
zabezpečíme odstránenie značky.

Katarina Szabová STARZ
02. jún 2019

🌳

Značenie je už nejaký čas upravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania