Odtrhnuté zábradlie na schodisku na Sumbalovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Na schodoch medzi Sumbalovou ulicou a Ulicou Jána Stanislava je odtrhnutý kus zábradlia. Prosím o jeho opravu + ostatné kusy zábradlia sú uvoľnené, bolo by ich treba dotiahnuť. Ďakujem.

24. september 2017

Karlovešťan

Zábradlie už je opravené, podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania