Rozrastené kríky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Zaslal: Ružinov - Prievoz, 16. júla 2017

Dobrý deň,
Na rohu Orieskovej a Sinokvetnej sa nachádzajú neostrihane kríky ktoré zasahujú výrazne jak do cesty tak aj do chodníka poprosím o ich ostrihanie.
Ďakujem

18. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujem za podnet. Po obhliadke zabezpečíme riešenie.

MU Bratislava Ružinov
07. august 2017

Ružinov - Prievoz

Vyriešené ďakujem
12. august 2017

Anonymný užívateľ

Toto je presne výsledok, keď obyvatelia zasadia kry a stromy a potom sa dovolávajú údržby od MÚ!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.