Vytŕčajúci kus zo značky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter 20. mája 2013

Za prechodom pre chodcov sa nachadza, vycnievajuci kus zo znacky prosim odstranit, hrozi nebezpecie urazu. Niekto si to nevsimne potkne sa a letííí. Dakujem

25. máj 2013

Peter Peter

Podnet vyrieseny.

myslim ze je to zatial postacujuce, sice nie esteticke riesenie ale aspon bezpecnejsie. Dakujem
28. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 24.5.2013 zrealizovali zamestnanci MP VPS najnutnejšie opatrenia, aby neprišlo k úrazu. Táto skutočnosť je už podchytená aj v aktualizácii tohto podnetu. Mestská časť Bratislava-Petržalka nespravuje komunikáciu na Smolenickej ulici. V tomto prípade ide o komunikáciu II. triedy, ktorej správu a údržbu vrátane prislúchajúceho dopravného značenia zabezpečuje Hlavné mesto SR Bratislava. Mestská časť Bratislava-Petržalka spravuje miestne komunikácie III. a IV. triedy, ktoré jej boli zverene do správy hlavným mestom. Komunikácia a dopravné značenie na Smolenickej ulici nie je v správe mestskej časti.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
26. jún 2013

Peter Peter

:)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania