Neporiadok okolo zastávky bus Jurajov dvor

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený

Trávnatá plocha za zastávkou autobusov 57 a 65 Jurajov dvor je veľmi znečistená odpadkami. Žiadam o vyčistenie, pripadne doplnenie smetné ho koša na koniec zastávky.

05. október 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, plocha priamo za zastavkou by sa este dala ako-tak akceptovat
ale to, co je o par metrov dalej? na fotkach zadavatela podnetu vidno este tu slusnejsiu podobu reality...
smetna nadoba od DPB nepostacuje - resp. postacovala by, ak by do nej nespratna mladez, robotnici a ine subkultury nevhadzovali plechovky, flase od alkoholu, zvysky a obaly od jedla, atd.
a co sa nevojde do smetiaka, to vyssie uvedeni rozhadzu ochotne po okoli, pridaju tiez ohorky z cigariet
podobny problem je rieseny aj v Ruzinove https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/78824/haburska-kos-preplneny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.