Nefungujúca fontánka na vodu – Trnavské mýto

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Karol Bujaček 17. júla 2017

Nefunguje fontánka na vodu. Poškodené tlačítko.

Okrem toho okolo nej je niekoľko kusov betonu.

24. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Postúpili sme ho na príslušné útvary hlavného mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
25. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
hlavné mesto tento problém eviduje a momentálne pracuje na oprave fontánky na Trnavskom mýte.
S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
15. december 2019

Novomestan

Po obnove podchodu bola plocha zmenená a fontána odstránená. Podnet na uzavretie.
16. december 2019

Karol Bujaček

Nesúhlasím s tým, že podnet môže byť uzavretý, či dokonca vyriešený. Pred viac než dvoma rokmi niekto z magistrátu (oddelenia komunikácie a marketingu) tvrdil, že pracujú na oprave fontánky. Ak tam tá fontánka nie je, tak buď na oprave až tak moc nepracovali. Alebo si to iba logicky neviem vysvetliť.
22. december 2019

Novomestan

Každopádne predmet podnetu je už bezpredmetný. Fontanku tam zrejme pridávať nebudú.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania