Kritický výjazd z parkoviska na Záhradnícku ulicu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 17. júla 2017

Pred Záhradníckou č. 60 spílili strom. Teraz z jeho kmeňa vyrástli konáre, ktoré bránia v riadnom výhľade vozidlám, ktoré cúvaním vychádzajú z parkoviska na Záhradnícku ul. Už viackrát tu vznikli kolízne situácie. Žiadame o vykonanie orezu týchto konárov.

18. júl 2017

Jaro

To si sa kde učil, cúvať do križovatky. Si šialenec. Mali by ti zobrať VP!!!!
18. júl 2017

Eo

mozno ty by si mal skôr poznať dané miesto, než sa vyjadríš:D skôr by som tam ešte odporučil nakresliť žltú čiaru, lebo niektorý mentalny jedinci tam odstavia auta v pravom jazdnom pruhu...

p.s. križovatka je ďaleko a sú to riadne parkovacie miesta ...
18. júl 2017

Anonymný užívateľ

Jaro, a kde vidíš križovatku? :-(
19. júl 2017

nepšo

bežne tam vidieť stáť autá na blikačkách , ako píše Eo , a dotyčný si veselo sedia v kaviarniach poprípade hrajú v herniach , blokujú zaparkované autá na parkovacích miestach vyškrierajúc sa na ostatných akoby sa nič nedialo...každopádne nikto do parkovacích miest z hlavnej cesty cúvať nebude , ani za účelom lepšieho výhľadu , takže konáre treba orezať a udržiavať...
20. júl 2017

Anonymný užívateľ

nepšo, cúvať by sa dalo, to by však museli byť parkovacie boxy v opačnom uhle. ;-)
25. júl 2017

Viva Aqua

Tieto parkovacie miesta sú tam riešené naozaj úžasne !
:-(
To musel navrhnúť a projektovať odborník na dopravu !
26. júl 2017

Anonymný užívateľ

Vďaka. Konáre sú už orezané. Aktuálne foto pridám zajtra.
27. júl 2017

Anonymný užívateľ

Hotovo!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania