Nedokončená - rozbitá cesta v centre mesta

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Adam 19. júla 2017

Na konci ulici Mickiewiczova ( pri Alzbetke ) zaciatkom leta prebiehala rozkopavka cesty ( neviem co sa tam opravovalo ) po robotnikoch uz vyse tyzdna niet stopy ale rozkopana cesta ostala. Jamy su len zasypane akymsi strkom. Prejazd cez tento usek je o to viac stazeny a predlzuje sa pretoze kazdy logicky kto tam nechce nehat napravu spomaly alebo dokonca vodici obchadzaju tieto jamy cez proti smer co nieje moc stastne nakolko je to dost zhusteny priestor. Prosim kompetentnych o vyjadrenie preco to ostalo v takomto stave a o co NAJSKORSIE odstranenie.

Dakujem.

21. júl 2017

Richard

Prosím riešte to okamžite, toto si nedovolia spraviť na nových cestých ani v Tirane. Nie je možné, aby sa to takto nechalo. V tomto meste je zaužívaným pravidlom a neskutočnej tolerancie nekvalitnej výmeny povrchu po stavbároch, vodároch a plynároch. Nikto to nekontroluje ako sa to odovzdá do užívania. Zaplátané cesty sú nerovné, vlnkovité a nové kanály od začiatku prepadnuté.
22. júl 2017

Anonymný užívateľ

Tiez by ma zaujimalo, ako je mozne, ze v dnesnej dobe to jednoducho firma, ktora to rozkope, necha tak a zasype strkom? V centre hlavneho mesta clenskeho statu EU. Jednoducho neuveritelne. To nemaju ziadnu hanbu? V zivote by som takej firma uz nedal ziadnu zakazku po takomto vysledku.
03. august 2017

Adam

Silna hanba ,ze na to nikto nereagoval...co uz...hanba ako cele nase hlavne mesto
07. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
09. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po preverení Vášho podnetu si Vás dovoľujeme informovať, že aktuálne v tomto úseku stále prebiehajú rekonštrukčné práce plynovodu. Cestný správny orgán predĺžil žiadateľovi SPP - distribúcia, a.s. užívanie miestnej komunikácie na Mickiewiczovej ulici a Ulici 29. augusta v rámci tretej etapy rekonštrukcie plynovodov do konca augusta 2017. Po skončení týchto prác bude okolie vyčistené.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
22. február 2018

Martin U

Asfalt po rozkopavke bol opravený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania