Značky zakryté krovím

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jan Bakos 19. júla 2017

Na Kadnárovej, oproti tlačiarni, kríky a burina zakrývajú značky (na fotke vzadu).

03. august 2017

Jan Bakos

Podnet bez odpovede bol označený ako neriešený => posielam Infožiadosť.
08. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Nakoľko je zodpovedný Magistrát hl. mesta im podnet preposielame.

S pozdravom,

Eva Miklánková
hovorkyňa MČ Rača
08. august 2017

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Dobrý deň,

okolie značiek bolo medzičasom upravené a vyčistené.

S pozdravom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania