Poškodená dlažba pred poštou

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Michal Milata 21. júla 2017

Pred poštou v Petržalke na Furdekovej/Mlynarovičovej ulici je vážnejšie poškodená dlažba. Ide o miesto, ktoré veľmi frekventované a je potrebné ho opraviť.

10. september 2018

Jozef

Rozbita dlazba pred Slovenskou postou 55 na Furdekovej

Poskodena dlazba pred Slovenskou postou 55 na Furdekovej v Petrzalke
17. január 2019

Jozef Suchý

Furdekova-chodník-chýbajúci

Rozpadávajúci sa chodník rovno pred červenou poštou kadiaľ prechádza jeden milión ľudí denne do školy, na poštu, na trh, do dvoch potravín, pekárne, zdravotné stredisko.
17. január 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
17. január 2019

Juraj

Furdekova-chodník-výtlk

18. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. marec 2019

Martin Uváček

Bez zmeny len s väčšími dierami.
07. apríl 2019

Anna Fidorka

Furdekova-chodník-poškodená dlažba

Dlhodobo rozbita dlažba pred Poštou 55. Hrozí nebezpečenstvo úrazu.
07. apríl 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
07. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. máj 2019

Miroslava Kadnarova

Toto nepotrebuje komentar
22. máj 2019

Jana P

chcela by som poprosit magistrat, nedali by sa pri odpovedi uvadzat aspon orientacne terminy realizacie?. Nech ludia vedia aspon plus minus do kedy nema zmysel urgovat, respektve od kedy ma opatovne zmysel pytat sa preco sa nic neudialo. Alebo - existuje niekde harmonogram oprav magistratnych chodnikov, ktory by sme si vedeli pozriet a nemuseli vas zbytocne otravovat?
04. marec 2020

Palo

stav je katastrofa, hlavne ze sa podarilo postavit tam dalsiu podla mna ciernu stavbu v podobe kontajnera na zmrzlinu. Caka sa na co?
28. apríl 2020

Martin Uváček

Roky upozorňovania a s dlažbou sa nič nedeje. Rozbitá je stále viac.
29. apríl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
04. november 2020

Martin Uváček

Ani po troch rokoch nie je podnet riadne vyriešený.
26. január 2021

Martin Uváček

Podnet sa blíži 4 rokom bez riešenia. Uvidíme ako bude dlažba vyzerať o zime.
14. apríl 2021

Igor Homola

poškodená dlažba pred poštou 55

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania