Suché stromy na verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Jarovce

Vyriešený

Zaslal: Goran, 20. júla 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

2 roky stoja na Mandlovej ulici vyschnute brezy! Nikto si ich nevsima! Caka sa ze na niekoho spadnu?!

21. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Brezy uschli túto zimu, niekto im pomohol, lebo vlani sme zamietli ich výrub. Do konca augusta budú stromy odstránené. A poprosím Vás, ak budete písať ďalší podnet, podpíšte sa menom aby som vedel, s kým komunikujem.

Prajem pekný deň

Ing. Pavel Škodler, starosta MČ Bratislava-Jarovce
29. júl 2017

Goran

Pan starosta velmi dobre viem ako dlho su tie stromy suche a ze suche boli aj vlani... viem aj o vasej necinnosti ohladom parkovania pred Jarovskym dvorom ku ktoremu je stale platne uznesenie zastupitelstva schvalene pred vasim nastupom na starostovsku stolicku na ktorej ste uz tretie volebne obdobie... a to parkovanie mal vybudovat prevadzkovatel Jarovskeho dvora... Moje meno myslim dobre poznate Juraj Grebeci
24. august 2017

Milan Husár

Ďakujem jarovským hasičom, ktorí odstránili suché brezy, aby prípadne neurobili škody na zdraví a majetku.
http://imgur.com/UiRzJjX

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.