Chýbajúca lampa

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Prosime doplnit lampu na chodnik medzi panelakmi. Vecer a v zimnom obdobi je tam tma ako v rohu a prechod je dost nebezpecny. Dalo by sa to krasne vyriesit solarnou lampou.

27. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Mestská časť Ružinov tak ako aj ostatné mestské časti v Bratislave nespravuje, nebuduje ani nerobí opravy osvetlenia.
V Bratislave osvetlenie zabezpečuje hlavné mesto SR Bratislava.

kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.