Trnavská pri zimnom štadióne

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený

Na Trnavskej v ľavom jazdnom pruhu pri zimnom stadione smer von z mesta uz dlhe roky zneprijemnuje jazdu priecny hrbol po celej sirke pruhu. Prosim o napravu

25. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Na podnet sme upozornili príslušný útvar Magistrátu hlavného mesta, ktorý sa ním bude zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
01. máj 2020

Martin Uváček

Zatiaľ sa podnetom nikto nezaoberal.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania