Špina a skládky na Tyršovom nábreží

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Peter Oravec 25. júla 2017

Pri divokom parkovisku na Tyršovom nábreží (pri Klokočovej ulici) je množstvo odpadu a menšie skládky (smeti a odpad tam boli aj predtým, než tam vzniklo divoké parkovisko!). Prosím o sústavné udržovanie čistoty tohto priestoru.

06. jún 2018

Peter Oravec

Bez zásadnej zmeny.
Prosím o preposlanie aktualizácie podnetu samospráve.
02. august 2019

Peter Oravec

Magistrát dva roky ignoruje aj tento podnet.
Sľub a lož ako pracovná metóda magistrátu.
Prosím o preposlanie magistrátu.
02. august 2019

Peter Oravec

Magistrát dva roky ignoruje aj tento podnet.
Sľub a lož ako pracovná metóda magistrátu.
Prosím o preposlanie magistrátu.
02. august 2019

Peter Oravec

Magistrát dva roky ignoruje aj tento podnet.
Sľub a lož ako pracovná metóda magistrátu.
Prosím o preposlanie magistrátu.
04. august 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
05. október 2020

🌳

Medzi divadlom Aréna a pamätníkom Daniela Tupého je okrem drobného odpadu aj takáto skládka 12ks pneumatík.

Na jednej vidno aj EČV - BL203BD kedysi patriace vozidlu Mici Cooper D, 2011.

Prosím o ich odvoz na recykláciu, napr. do pneuservisu.
05. január 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
05. január 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
06. január 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
27. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
14. máj 2021

Martin Uváček

Špina a skládky, ktoré pán Oravec pre 4 rokmi nafotil, sú už minulosťou. Myslím miesta zo zadania podnetu.
14. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
myslím si, že nebude problém nájsť (a odfotiť) skládky odpadu tak tri metre od miest, ktoré som pred štyrmi rokmi nafotil. Alebo päť metrov?
Vážne: Podnet znel: "Pri divokom parkovisku na Tyršovom nábreží (pri Klokočovej ulici) je množstvo odpadu a menšie skládky..."
Takže ak by mal byť podnet vyriešený, muselo by byť Tyršovo nábrežie kompletne čisté, bez odpadu a skládok. A také celkom určite nie je.
S pozdravom.
14. máj 2021

Martin Uváček

Pán Oravec. Dobre viete že na stav tyršaku so všetkými nedostatkami, rozbitým parkoviskom a bordelom okolo tu máte jeden prastarý podnet ešte z 2013. A ten neustále aktualizujete. Ten vyriešený nie je a tak skoro nebude, kým celé nábrežie nedajú do poriadku. S rým súhlasím. Ale zas nebuďte nasilu tvrdohlavý a uznajte že táto časť Klokočovej, ktorú ste v 2017 nafotil, sa zmenila a bordel je odtiaľ preč.
14. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
pôjdem sa tam pozrieť, posúdim, odfotím a aktualizujem tento podnet. Ďakujem za záujem.
S pozdravom.
13. jún 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
zhruba pred tromi táždňami to tam vyzeralo takto, predpokladám, že sa odvtedy veľa nezmenilo, takže podľa mňa to vyriešené nie je.
S pozdravom.
13. jún 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
zhruba pred tromi táždňami to tam vyzeralo takto, predpokladám, že sa odvtedy veľa nezmenilo, takže podľa mňa to vyriešené nie je.
S pozdravom.
14. jún 2021

Michal K.

nie, nezmenilo. vcera vecer som si to tiez vsimol
14. jún 2021

Michal K.

kedy sa zacne konecne nieco diat a tento skvely priestor v centre sa zmeni na oddychovu zonu pre ludi?
23. júl 2021

Martin Uváček

Prebehli ďalšie úpravy tohto priestoru.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania