Zarastená zastávka MHD Clementisova (smer letisko)

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Zaslal: Matus, 23. júla 2017

Zastavka MHD Clementisova (smer Letisko), je cela obrastena.
Ako vidiet za zaberu google stree view (https://www.google.sk/maps/@48.1649154,17.1650126,3a,64.8y,186.9h,84.2t/data=!3m6!1e1!3m4!1sBnZv_BzgcSDch54HbAHvEg!2e0!7i13312!8i6656?hl=en) z jula 2014, po vyschnutom strome tam zostalo len prazdne zarastene miesto.

27. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet!
Dopravný podnik Bratislava z uvedenej zastávky na základe podnetu odstránil nežiadúci porast.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
09. september 2017

Matus

reakcia bola dost rychla to ocenujem, ale cast vytrhanej burinu zrejme "zabudli" hned za zastavkou (vid fotka) a nanosi zeme a bordelu boli ponechane (tiez foto v prilohe)
13. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň!
Ďakujeme, že ste nás upozornili na problém. Pracovníci oddelenia správy a údržby zastávok DPB, a.s. opätovne vykonali čistenie na uvedenej zastávke.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.