Zlý odvod vody z chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Matus 25. júla 2017

Pri zastavke MHD Clementisova (smer letisko), pri prechode pre chodcov sa po dazdi (aj mensom) vytvara obrovska kaluz na tomto chodniku, kvoli zvysenemu terenu (na ceste a zastavke MHD)

25. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujem za podnet. Obhliadneme a zaradíme do harmonogramu na opravu komunikácie.

MU Bratislava Ružinov
25. júl 2018

Matus

Dobry den,

presiel rok od poslednej odpovede, zial sa este nic nezmenilo, mohol by som vediet v akom stave sa nachadza riesenie tohto podnetu?
vdaka
25. júl 2018

Odkaz pre starostu

Vaša aktualizácia podnetu bola odoslaná samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
31. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

dana parcela patri Magistratu a kedze MC-Ruzinov nemoze robit upravy na pozemkoch mimo svojej kompetencie, tento podnet odstupujeme Magistratu hl. m. (priloha). Ospravedlnujeme sa za mylne urcenu zodpovednost v dobe odpovedania na podnet v minulosti.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
01. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislavapne
02. október 2019

Matus

Dobrý deň, už prešiel rok a dva mesiace od posledného updatu, a situácia je stále rovnaká.
17. november 2019

Majka

dobrý deň, prosíme o okamžité riešenie, viac než 2 roky sa nič neudialo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania