Oprava chodnika

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Iveta Srnova, 23. júla 2017

Takto vyzera najfrekventovanejsi chodnik na Rolnickej ulici vo Vajnoroch po dazdi. Je to usek od Restauracie Kaplnka az po Miestny urad. Dovodom je jeho zle vyspadovanie a jamy v ktorych sa tvoria kaluze.

24. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešime veľké množstvo podnetov (nielen prostredníctvom tohto odkazu), prosíme o pochopenie a trpezlivosť. Ďakujeme.

S pozdravom


Mária Horváthová
Sekretariát starostu

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.