Nebezpečná jama/poklop/kanál

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
bibiana zigova 25. júla 2017

Dobry den,
na prechode pre chodcov na Majerskej ulici k zastavke MHD Majerska v smere do mesta (pred Kebabom) je hlboka jama - poklop/kanal, vstup k vodomerom, neviem to presne identifikovat nakolko je to zaliate vodou. Je to nebezpecne, v tme neviditelne, hrozi uraz. Prosim o napravu. vdaka Zigova

31. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
12. január 2018

bibiana zigova

Dobry den prajem,
prosim o informaciu ci ste moj podnet od jula 2017 mali cas preverit a ake je riesenie? vdaka Zigova
12. január 2018

bibiana zigova

hlboka jama - poklop/kanal, vstup k vodomerom je tam stale a je to stale nebezpecne
28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.