Poškodené značky Bradáčova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zamaľované dopravné značenie. Domáci lenivci čo si musia prdel vyvážať až do obývačky zamaľovali zákazove značky v oboch smeroch. Prosím o nápravu. Ďakujem

28. júl 2017

j409988@mvrht.net

to je prizemne a ubohe
28. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Výmenu značky sme už objednali u zmluvného dodávateľa.
Bohužiaľ, poškodzovanie značiek v tejto lokalite je permanentné. Naposledy sme robili výmenu pred 3 mesiacmi.

mestská časť BA-Petržalka
30. júl 2017

Peter

ked je jasné ze to opäť poskodia co tak nainštalovať foto pascu, kameru, zvýšený dohľad policie?
07. august 2017

Peter

mala kamerka by to vyriesila keby sa chcelo...
02. február 2019

Peter

značka vymenená ale aj tak ju nikto nedodržiava auta veselo jazdia dalej a porušuju predpisy
06. december 2019

Marián

Poslať tam každý večer o 20:00 políciu, 500+ Eur na pokutách za pár minút v mestskej kase.
06. december 2019

Peter

Nech sa paci môžete telefonovať od 1.12. je zákaz parkovania na chodníku ktory nesusedi s cestou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania