Rozbita cesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 23. mája 2013 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na Varsavskej ulici pri obchode(potraviny) je poskodena cesta.

21. jún 2013

Miro

Tato diera tam este stale je.To je taky problem opravit male poskodenie cesty ked MC Nove Mesto hospodari s prebytkom.Na Varsavskej je viacero mensich poskodeni,najma obrubniky ale aj rozbity asfalt.
11. júl 2013

Ján Borčin

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Podľa informácií oddelenia výstavby a investícií bude poškodené miesto do konca júla opravené.

S pozdravom
Ján Borčin,
oddelenie komunikácie,
MČ BANM
11. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Podľa informácií oddelenia výstavby a investícií bude poškodené miesto do konca júla opravené.

S pozdravom

Ján Borčin,
oddelenie komunikácie,
MČ BANM
06. august 2013

Marek Tettinger

Pekný deň,
podľa informácie z investičného oddelenia bol problém odstránený.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
06. august 2013

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,
podľa informácie z investičného oddelenia bol problém odstránený.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania