Vrakunská ulica, bar

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Neriešený
meno
dušan 28. júla 2017

Dobry den, obraciam sa na Vas ako obyvatel Vrakunskej ulice, kde sa nachadza bar "BARFLY". terasa baru je otvorena casto az do 01:00 a neskor, hluk je niekedy neunosny.vcera/27.8. 2017/ tam bola partia podgurazenych a nafetovanych ludi, ktori revom vulgarne urazali zeny a davali im ponizujuce navrhy.je to absolutne nevhodne, aby sa takto rusil nocny pokoj. je treba volat policiu na konkretne osoby co robia bordel? to je kontraproduktivne.a zobrat spravodlivost do vlastnych ruk? tiez nie je riesenie hodne civilizovaneho sveta. ale v "BARFLY" sa civilizovane nespravaju. Foto nemam, nechcel som na seba upozornovat tych primitivov.

31. júl 2017

Eva

Bývaš v dome čo sa volá "Dolce Vita" - sladký život tak čo sa stažujes ;) (prepáč irónia)

Dušan ešte mal spomenúť že tam parkujú stále autá v zákaze státia a zastavenia.
Často cez celý chodník a prejsť sa dá s kočíkom len cez "fajčiarskú zónu"
medzi barom a terasou inak sa nedá dostať k drogerii a prechodu.

Dušan dobrá rada nahraj tie zvuky to dokážeš aj bez fotenia ako dôkaz
čo sa tam deje. Nieje lahké mať pár okien do silnej križovatky a zacpanej ulice
ešte k tomu do 21hodiny oproti je otvorený LIDL kde sú rôzne inviduá.
Keď toto všetko skončí je ešte otvorený BAR kde chodia zase iné typy ludí.

Ešte by si mal vedieť že baby hovorili, ked tam stojí biele SUVcko je to auto
Chlapa ktory je svagor uradnicky z MiU PB ciže musiš chápať trošku inú optiku ;)
Ak by si neuspel obráť sa priamo na starostku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania