Nepokosená tráva okolo schodov a pri Chorv. ramene

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Žiadame o nápravu, je to pri schodoch na obidvoch stranách aj pri Chorv. ramene

17. august 2017

Miriam

Znovu o žiadame o pokosenie pri Chorv. ramene, je tam už meter vysoká burina
25. august 2017

Miriam

Opäť raz žiadame o pokosenie, burina je miestami viac ako meter vysoká...
25. august 2017

Miriam

Pokosenie nebolo dostatočné, pri rákosí je stále polmetrová burina
31. august 2017

Miriam

Stále žiadame o pokosenie buriny pri schodoch na obr. hore
09. október 2017

Miriam

Opäť raz žiadame MPVPS Petržalka o pokosenie buriny na obr. hore
09. jún 2018

Miriam

Opat su schody zaburinene, ziadame o pokosenie.
06. júl 2018

Miriam

Dlhodobo neriesene, ziadame o pokosenie buriny okolo schodov.
23. júl 2018

Miriam

Konecne pokosena burina okolo schodov! Dakujeme, MPVPS!
15. september 2019

Miriam

Prosíme znovu o odstránenie buriny okolo schodov.
16. september 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania