Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Kopa hliny po oprave chodnika

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Jarovce

V riešení

Zaslal: Goran, 29. júla 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Uz viac ako dva mesiace presli od pokladky dlazby na chodniku na Mandlovej ulici ktory okrem ineho nieje dokonceny!!! Dlazba na chodniku nebola ukoncena zapieskovanim! Uz treti mesiac na konci Mandlovej zabera cast vozovky zemina po oprave chodnika!!! Dokedy tam bude?!

07. august 2017

Odpoveď samosprávy

Chodník sme ešte neprebrali, jeden úsek ešte nie je vybudovaný, po vybudovaní chýbajúcej časti nám firma chodník odovzdá, uložená hlina bude použitá pri výstavbe odstavnej plochy pri škole, začnú v tomto mesiaci.

Ing. Pavel Škodler, starosta MČ Bratislava-Jarovce

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.