Konár stromu visí po chodník.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Zuzana Repková 30. júla 2017

Pri vchádzaní z Romanovej na Bradáčovu ulicu pri chodníku vpravo visí konár stromu až po chodník. Človek sa musí zohnúť, aby po ňom mohol prejsť, alebo ho obísť.

01. august 2017

Odpoveď samosprávy

Predmetnú požiadavku sme postúpili na realizáciu na Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka, ktorý zabezpečuje údržbu zelene v Mestskej časti Bratislava-Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
orez zabezpečili pracovníci MP VPS Petržalka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania