Rusovské jazero = smetisko

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený

Zaslal: Daniel, 31. júla 2017

Niekto rozmiestnil v okolí Rusovského jazera veľké množstvo sáčkov na smeti, čím paradoxne zhoršil situáciu - teraz nikto neberie smeti so sebou, ale dávajú to do tých sáčkov. Je to plné, mnohé roztrhané, ľudia dávajú smeti aj vedľa a vrecia sú na každom kroku. Okolie jazera sa mení na jedno obrovské smetisko
Tých pár fotiek je asi z 50m úseku.... je to katastrofa.

Prosím urobte s tým niečo, žiadne vrecia by tam nemali byť, nech si každý zoberie smeti so sebou.

04. august 2017

Odpoveď samosprávy

Smeti boli vyzbierané. Ďakujeme za podnet.

MÚ MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.