Chýbajúce dlaždice pri stĺpe semaforu na Saratovskej ul.

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Mirka 01. augusta 2017

Dobry den,
bolo by mozne doriesit dlazbu okolo stlpu semaforu na Saratovskej (prechod pre chodcov pri zastavke Drobneho, smerom do mesta). Zhrna sa tam spina a trci drot na uzemnenie.
Vdaka.

02. august 2017

Odpoveď samosprávy

Saratovská je komunikácia v správe magistrátu, upovedomili sme ich o Vašom podnete.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
04. august 2017

cestár

Pokiaľ viem, táto časť je ešte v záručnej dobe, takže magistrát by mal vec riešiť reklamačným konaním u zhotoviteľa.
21. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania