Džungľa

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Na chodniku veducom od Zlatych pieskov (zo strany pri konrade) smerom k najazdu na dialnicu a k vajnorskemu nadjazdu i na nadjazde, je burina z okolitych ploch prerastena az na chodnik do vysky aj meter i viac a je prerastena do chodnika tak, ze nie je kadial prejst na prechod pre chodcov, na niektorych miestach je zarastena skoro cela sirka chodnika. Prosim kompetentnych, aby to pokosili !

03. august 2017

Igor Kňazovický

Dobrý deň,
nakoľko naša MČ Bratislava – Vajnory bola oslovená občanmi so žiadosťou o úpravu cestnej zelene, ktorá sa nachádza pri supermarkete Kon-rad, spol s.r.o., Cesta na Senec 15725/24, Bratislava, v k.ú. Trnávka (805343), obec Bratislava-Ružinov a svojou výškou bráni pohybu chodcov po chodníku si Vás týmto dovoľujeme požiadať o zjednanie nápravy.
Tento podnet Vám odstupujeme z hľadiska miestnej a vecnej príslušnosti.

S pozdravom,

Ing. Jana Julény Tomanová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
03. august 2017

Igor Kňazovický

Dobrý deň,
podnet sme dali na vedomie aj Magistrátu hl. mesta, a okresnej správe komunikácii. Riešenie budeme monitorovať

Mgr Kňazovický
MU Vajnory
03. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava-Ružinov vykonáva čistenie a údržbu na komunikáciách a k nim priľahlých chodníkov, ktoré sú zaradené do siete miestnych komunikácii III. a IV. triedy a boli Mestskej časti Bratislava-Ružinov zverené do správy. Uvedená komunikácia nie je v správe Mestskej časti Bratislava Ružinov.

S pozdravom



kancelária starostu
04. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Upozornili sme príslušný útvar Magistrátu hl. mesta, ktorý sa mu bude venovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
14. jún 2019

Martin Uváček

Nekosené. Celá strana od Konradu po odbočku na diaľnicu nie je kosená. Stále aj v roku 2019. Magistrát nič.
15. jún 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Martin,
podnet opätovne preposielam na magistrát.
S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. marec 2020

Martin Uváček

Priestor v križovatke a pri priechodoch je momentálne už bez buriny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania