Odstavené staré auto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Tomi 02. augusta 2017

Dlhodobo odstavene MV / parkovisko Riazanska 70 . Uz okolo zacala rast trava :-(

04. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania