Z8brany a zabudnut0 dopravn0 značenie?

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Peter 04. augusta 2017

Dobry den,zaciatkom mesiaca Jul 2017 nam na ulici Holíčska 5 zo zadnej strany ako je restauracia Luna park robili novy murik popri vyjazdovej ceste spod terasy.Dodnes tam zostalo dopravne znacenie a paska zabranujuca vstupu.Je tym zablokovanych 6 parkovacich miest,ktorych je tu zalostne malo.Chcem vediet dokedy tam bude uvedene znacenie a paska zabranujuca vstup?Uplynulo odvtedy dost casu na to,aby to niekto odstranil.Dakujem Peter.

05. august 2017

Peter

4 PM :-)
06. august 2017

Peter

No niekto sa uz nasral a posunul to.:-) Takze ano,opravujem sa iba 4 miesta momentalne su blokovane.Ale bolo ich 6,aj tie dve pred paskou(na fotke).
09. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dopravné značenie na parkovisku Holíčska 5 je umiestnené na danom mieste z bezpečnostných dôvodov. Na múrik, ktorý opravovala MČ Petržalka bude ešte osadené zábradlie, ktorého realizácia by mala začať budúci týždeň.


mestská časť BA-Petržalka
09. august 2017

Peter

Dakujem za odpoved.Ale aj tak si myslim ze toto "bezpecnostne opatrenie"by bolo v pripade nejakeho urazu padom z vysky nedostatocne.Igelitova paska nezadrzi ani psa :-) nieto este cloveka.V buducnosti by bolo vhodnejsie instalovat zabradlie bezprostredne po zatvrdnuti betonu,a nie nechat to tak nedokoncene skoro mesiac.Hold ale sme na Slovensku,tak co by som asi chcel.S pozdravom Peter.
16. august 2017

Peter

Dobry den.Je Streda "buduceho tyzdna"a zabradlie ani firma realizujuca osadenie zabradia sa neobjavili.A niekoho to uz nahnevalo uplne a znacenie Vam zbalil "do kuta":-).Takze kedy sa zacne to zabradlie osadzat?Dakujem.Peter.
24. október 2017

Peter

Prosim oznacit ako vyriesene.Zabradlie je osadene.Dakujem.
24. október 2017

Peter

Prosim oznacit ako vyriesene.Zabradlie je osadene.Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.