Odborárske nam. Výtlk na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Juraj 05. augusta 2017

Priamo na chodníku od záhradníckej je v strede chodníka viacero výmoľov.pre kočíky a ľudí s barlmi je to dosť náročné tam prejsť.

30. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušný útvar hlavného mesta, ktorý sa podnetom bude zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
30. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po preverení podnetu si Vás dovoľujeme informovať, že opravu výtlku hlavné mesto zaradí do plánu opráv v nasledujúcom období.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
07. marec 2019

Martin U

Rok a pol čakáme na to nasledujúce obdobie. Dúfam že Vallo ho dá konečne do poriadku.
09. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
aktualizovaný podnet preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
12. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. jún 2019

Juraj

Stále rovnaký stav
18. júl 2019

Juraj

stale rovnako
18. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania